Superleague: 8η αγωνιστική (ματς Κυριακής)
Διοργάνωση: Super League
Σεζόν: 2014-2015
Αγωνιστική: 8η
Ημερομηνία: Κυριακή 26/10/2014
Αναμέτρηση: ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: "Θ. Βαρδινογιάννης"
Τηλεοπτική μετάδοση: NS2
ΟΦΗ: Λόρια, Αγριμάκης, Αρτόλα, Στάθης, Μονιάκης, Μιλιάζες, Μειτέ, Τριποτσέρης, Αντελέγιε, Μακρής, Κάλαϊτζιτς, Λαμπρόπουλος, Ραζάκ, Μεραμβιασβίλι, Σίσιτς, Πετρόπουλος, Απόνιο, Τζορτζ.
Αστέρας: Κοσίσκι, Θεοδωρόπουλος, Λούι, Παπαχρήστος, Κυριακόπουλος, Σανκαρέ, Μουνάφο, Ζησόπουλος, Ουσέρο, Τσοκάνης, Γιαννιώτας, Μάσα, Μπαράλες, Νίκο Φερνάντεθ, Ρόλε, Πάρα, Μπακασέτας, Μούκαμ.
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης)
Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας) - Μερκενίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τριτσώνης (Αθηνών)
Αναμέτρηση: ΠΑΟΚ - Βέροια
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Τούμπας
Τηλεοπτική μετάδοση: NS2
Βέροια: Καντιμοίρης, Τζινάρ, Καταλά, Ραούλ Μπράβο, Καλί, Βέρτζος, Αμαραντίδης, Μαλόν, Μπατιόν, Μπαλάφας, Βάσκες, Κατίδης, Ντουμίτρου, Μπεν, Καλτσάς, Γεωργιάδης, Μπαργκάν, Κάμπορα.
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου - Τουμπακάρης (Αθηνών)
4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Αναμέτρηση: Α.Ο.Κ. - Πλατανιάς
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: ΕΑΚ Κέρκυρα
Τηλεοπτική μετάδοση: NS4
ΑΟΚ: Σέτκους, Κουτζαβασίλης, Μπεν Σαμπάτ, Ντιμιτρόφσκι, Γκόμες, Χαβίτο, Καϊκούτ, Μαρκόφσκι, Ομπράντοβιτς, Ρόχας, Μπόρχα Σάντσες, Ανδρεόπουλος, Βενέτης, Βλάχος, Γεωργακόπουλος, Ζρομπάς, Κανακούδης, Κόντος, Κρητικός, Μαραγκός.
Πλατανιάς: Αγκιλέρα, Αποστολόπουλος, Γιακουμάκης, Γκσπούρνινγκ, Δημήτρης, Ζαραδούκας, Ιτούα, Κουλιμπαλί, Μαχαμάτ, Μενδρινός, Μπανανά, Μπεριάν, Ναζλίδης, Ολιμπά, Τέτε, Τζίλβαν, Τόρες, Τσουράκης, Φιγκέιρα.
Διαιτητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας) - Μαγιάννης (Άρτας)
4ος: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
Αναμέτρηση: Παναιτωλικός - Πανθρακικός
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Παναιτωλικού
Τηλεοπτική μετάδοση: NS7
Παναιτωλικός: Ράφαελ, Κουτρομάνος, Κέβιν, Κούσας, Κόρμπος, Μπεχαράνο, Άλβες, Κάπελ, Μαλεζάς, Καλογέρης, Γοδόι, Μορένο, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνες, Στεφανάκος, Μύγας, Ετζενγκέλε, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλείου, Φωτάκης.
Πανθρακικός: Αθανασιάδης, Πασχαλάκης, Φερνάντες, Παπαγεωργίου, Σερφά, Εμπόου, Χρήστου, Τσουμάνης, Ποτουρίδης, Λαδάκης, Καθάριος, Μεχία, Τζάνης, Μπαϊκαρά, Πέρες, Οκάτσι, Κάσες, Αράμπα, Ίγκορ, Χασομέρης.
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας) - Μπαλτάς (Αχαΐας)
4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Αναμέτρηση: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: "Γεώργιος Καραϊσκάκης"
Τηλεοπτική μετάδοση: NS1
ΟΣΦΠ: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Αμπιντάλ, Αφελάι, Αυλωνίτης, Μποτία, Διαμαντάκος, Ντομίνγκεζ, Ντοσεβί, Ντουρμάζ, Ελαμπντελαουί, Φορτούνης, Φουστέρ, Γιαννούλης, Κασάμι, Μανιάτης, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Μήτρογλου, Εντινγκά.
ΠΑΟ: Κοτσόλης, Στιλ, Αναγνωστόπουλος, Μπούρμπος, Κουτρουμπής, Χουχούμης, Σπυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Σίλντενφελντ, Νάνο, Μέντες, Ζέκα, Λαγός, Δώνης, Πράνιτς, Μπούι, Ατζαγκούν, Πέτριτς, Καρέλης, Κλωναρίδης.
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθήνας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής) - Γεωργαράκος (Αθήνας)
4ος: Σπάθας (Πειραιά)
Σεζόν: 2014-2015
Αγωνιστική: 8η
Ημερομηνία: Κυριακή 26/10/2014
Αναμέτρηση: ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: "Θ. Βαρδινογιάννης"
Τηλεοπτική μετάδοση: NS2
ΟΦΗ: Λόρια, Αγριμάκης, Αρτόλα, Στάθης, Μονιάκης, Μιλιάζες, Μειτέ, Τριποτσέρης, Αντελέγιε, Μακρής, Κάλαϊτζιτς, Λαμπρόπουλος, Ραζάκ, Μεραμβιασβίλι, Σίσιτς, Πετρόπουλος, Απόνιο, Τζορτζ.
Αστέρας: Κοσίσκι, Θεοδωρόπουλος, Λούι, Παπαχρήστος, Κυριακόπουλος, Σανκαρέ, Μουνάφο, Ζησόπουλος, Ουσέρο, Τσοκάνης, Γιαννιώτας, Μάσα, Μπαράλες, Νίκο Φερνάντεθ, Ρόλε, Πάρα, Μπακασέτας, Μούκαμ.
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης)
Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας) - Μερκενίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τριτσώνης (Αθηνών)
Αναμέτρηση: ΠΑΟΚ - Βέροια
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Τούμπας
Τηλεοπτική μετάδοση: NS2
ΠΑΟΚ: Δεν ανακοινώθηκε ακόμη. Στις 11:30 το πρωί της Κυριακής οι παίκτες του Δικεφάλου πραγματοποίησαν το καθιερωμένο χαλάρωμα πριν τους αγώνες κι έπειτα οι παίκτες που θα επέλεξε ο Άγγελος Αναστασιάδης θα μεταβούν στο Μακεδονία Palace.
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου - Τουμπακάρης (Αθηνών)
4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Αναμέτρηση: Α.Ο.Κ. - Πλατανιάς
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: ΕΑΚ Κέρκυρα
Τηλεοπτική μετάδοση: NS4
ΑΟΚ: Σέτκους, Κουτζαβασίλης, Μπεν Σαμπάτ, Ντιμιτρόφσκι, Γκόμες, Χαβίτο, Καϊκούτ, Μαρκόφσκι, Ομπράντοβιτς, Ρόχας, Μπόρχα Σάντσες, Ανδρεόπουλος, Βενέτης, Βλάχος, Γεωργακόπουλος, Ζρομπάς, Κανακούδης, Κόντος, Κρητικός, Μαραγκός.
Πλατανιάς: Αγκιλέρα, Αποστολόπουλος, Γιακουμάκης, Γκσπούρνινγκ, Δημήτρης, Ζαραδούκας, Ιτούα, Κουλιμπαλί, Μαχαμάτ, Μενδρινός, Μπανανά, Μπεριάν, Ναζλίδης, Ολιμπά, Τέτε, Τζίλβαν, Τόρες, Τσουράκης, Φιγκέιρα.
Διαιτητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας) - Μαγιάννης (Άρτας)
4ος: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
Αναμέτρηση: Παναιτωλικός - Πανθρακικός
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Παναιτωλικού
Τηλεοπτική μετάδοση: NS7
Παναιτωλικός: Ράφαελ, Κουτρομάνος, Κέβιν, Κούσας, Κόρμπος, Μπεχαράνο, Άλβες, Κάπελ, Μαλεζάς, Καλογέρης, Γοδόι, Μορένο, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνες, Στεφανάκος, Μύγας, Ετζενγκέλε, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλείου, Φωτάκης.
Πανθρακικός: Αθανασιάδης, Πασχαλάκης, Φερνάντες, Παπαγεωργίου, Σερφά, Εμπόου, Χρήστου, Τσουμάνης, Ποτουρίδης, Λαδάκης, Καθάριος, Μεχία, Τζάνης, Μπαϊκαρά, Πέρες, Οκάτσι, Κάσες, Αράμπα, Ίγκορ, Χασομέρης.
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας) - Μπαλτάς (Αχαΐας)
4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Αναμέτρηση: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: "Γεώργιος Καραϊσκάκης"
Τηλεοπτική μετάδοση: NS1
ΟΣΦΠ: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Αμπιντάλ, Αφελάι, Αυλωνίτης, Μποτία, Διαμαντάκος, Ντομίνγκεζ, Ντοσεβί, Ντουρμάζ, Ελαμπντελαουί, Φορτούνης, Φουστέρ, Γιαννούλης, Κασάμι, Μανιάτης, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Μήτρογλου, Εντινγκά.
ΠΑΟ: Κοτσόλης, Στιλ, Αναγνωστόπουλος, Μπούρμπος, Κουτρουμπής, Χουχούμης, Σπυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Σίλντενφελντ, Νάνο, Μέντες, Ζέκα, Λαγός, Δώνης, Πράνιτς, Μπούι, Ατζαγκούν, Πέτριτς, Καρέλης, Κλωναρίδης.
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθήνας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής) - Γεωργαράκος (Αθήνας)
4ος: Σπάθας (Πειραιά)
Δεν υπάρχουν σχόλια